ЖК в Підгірцях, вул. Озерна, 2

Розповідаємо, як зробили дизайн-проєкт та ремонт у квартирі в Підгірцях, використовуючи максимально нестандартні рішення, натуральні матеріали та навіть тепловізор

ЖК в Підгірцях, вул. Озерна, 2
Розповідаємо, як зробили дизайн-проєкт та ремонт у жилому будинку в Підгірцях, використовуючи максимально нестандартні рішення, натуральні матеріали та навіть тепловізор
Меню
Особистий кабінет
Меню
с. Підгірці,
вул. Озерна
90
3
Місце :
Площа М2 :
Кількість кімнат :
2
Нетиповий проект
8
Строк проекту (місяців):
Тип проекту :
Строк ремонту (місяців):
Задача проекту
У лютому 2020 року до нас звернувся замовник із квартирою у Київській області, що в селі Підгірці. Він уже мав дизайн-проект, але він його не влаштовував. До того ж, це була вже за фактом «вторинна нерухомість» з оздобленням від забудовника. Завдання було зробити новий дизайн-проект і ремонт.

Забудовник — турецька компанія. ЖК представляє собою декілька 5-6 поверхових будинків. У квартирі замовника були вже частково зроблені гіпсокартонні та малярні роботи.
Початок робіт та демонтаж
Після першого огляду ми прийшли до висновку, що потрібно робити демонтаж. В першу чергу це пов'язано з тим, що перегородки та штукатурку зробили неякісно — стіни були помітно кривими. Звісно, це може призвести потім не тільки до візуальних «недоліків», але й до функціональних проблем, коли меблі чи вимикачі просто не стають рівно чи заважають комфорту.
Ми зробили демонтаж деяких перегородок та штукатурки. Після цього зробили повторний огляд та нові заміри. Це найбільш оптимальний та правильний підхід. Тому що після демонтажу стін та перегородок навіть пара сантиметрів можуть стати похибкою, яка призведе до проблем та зайвих витрат у майбутньому. Тільки після актуальних замірів можна переходити до всіх креслень та важливих розділів дизайн-проєкту.
Максим Колот
керівник Buildburo
Реальність ремонту вторинного житла
Одна з головних особливостей ремонту вторинного житла у тому, що це стрес для мешканців ЖК. У будинку замовника вже більше 5 років жили люди. Звісно, вони не сильно зраділи, коли почався ремонт. І мова йде не скільки про шумні роботи, які виконується у дозволений час.
У нашому випадку доходило до абсурдних ситуацій, коли сусіди розповідали наче у них «тріщать стіни» (котрі навіть не прилягають до квартири клієнта) чи «висипається бруд з крану» через ремонт.

Пікантності ситуації додавало те, що початок ремонту припав на перший локдаун. Лютий-березень 2020 року був початком періоду, коли всі масово залишились вдома на дистанційному навчанні, віддаленій роботі,
Ремонт крок за кроком
Одна з особливостей цього кейсу у тому, що ремонт ми робили паралельно з розробкою проєкту. Зазвичай спочатку робимо саме проєкт, усі креслення і тільки потім починаємо. У цей раз робили паралельно, щоб не втрачати час. Це впливає на послідовність певних робіт, але у 98% випадків це не критично.
Експлікація приміщень
Після демонтажу ми змонтували нові стіни з газоблоку. Саме цей матеріал використовувався й у зовнішніх стінах будинку. Після стін вже робили машинну гіпсову штукатурку. Оскільки обладнання та команда у нас свої, роботи пройшли досить швидко та на високому рівні. Стіни після цього стали дійсно рівними.

Зазвичай розведення кабелів ми проводимо до штукатурки, але на цьому об'єкті порядок змінився якраз через паралельну роботу над проєктом. Після електротехнічних робіт перейшли до сантехніки. Сантехнічне розведення робили трубами бренду Rehau. Ми замінили котел, робили теплі електричні поли на кухні та у санвузлі.
Всі переговори та організаційні питання ми, як завжди, брали на себе. В тому числі роботу з газовою службою, коли потрібно було перевстановити котел, переносити труби та погоджувати формальні моменти. Замовник у цьому випадку економить не тільки час, а ще й нерви.

Комунікації у цьому домі зроблені таким чином, що по стелі вашої квартири проходять каналізаційні труби сусідів зверху. Все б нічого, але це створює завній шум, на який після ремонту ніяк не вплинеш. Тому ми робили спеціальну ізоляцію по всій стелі і стінам, що прилягають до сусідніх квартир. Після шумоізоляції вже зашивали стіни гіпсокартоном.
Найбільш нестандартним рішенням у цьому проєкті виявились магнітні стопори для дверей прихованого монтажа. Коли замовник вирішив їх встановити, у нас вже була робоча тепла підлога, яку можна просто пошкодити під час монтажу стопорів. Але команда Buildburo це ще й про креативні рішення. Тому ми взяли в аренду тепловізор.

Так, У 2020 році про тепловізор мало хто чув, але тепер це максимально зрозуміло. Ми включили теплу підлогу у квартирі, дочекались, пока вона нагріється, включили тепловізор та зробили відмітки, де безпечно зробити отвір для монтажу магнітних стопорів.
Особливості та деталі оздоблення
Проєкт не мав жорстких обмежень по бюджету, а замовник уважно відносився до деталей. Тому в квартирі достатньо цікавих рішень, натуральних матеріалів та дизайнерських елементів.
По всій квартирі були дерев'яні рейки виготовлені на замовлення з ясеню
Радіатори IRSAP Tesi 2, за нормами, їх можна використовувати навіть в лікарнях
Фурнітура українського виробника Griff Handles
Ліжко Interia Jupiter Slim
Тумба Interia Swan
Електрофурнітура Schneider Merten D-Life Антрацит
Плитка іспанського бренду Porcelanosa
Дизайн
1
Плитку використовували іспанського бренду Porcelanosa
2
Всі двері — прихованого монтажу до стелі
3
На деяких стінах використовували натуральну клінкерну цеглу
4
На всіх стінах декоративна штукатурка. При чому її фактуру та колір ми погоджували більше місяця. Якщо у вас обмежені терміни, краще займатися цим питанням заздалегідь
5
Усі меблі, техніка, їх доставка та установка також були на нас. Обирали перевірені бренди та дизайнерські рішення.
Актуальні реалії дизайнерського ремонту та поради стосовно ремонту у 2024
  • Завжди враховуйте терміни доставки
    Цей проєкт робили давно, але навіть тоді певні нестандартні рішення та матеріали потрібно було досить довго очікувати. Ми в Buildburo зараз закуповуємо майже все на початку робіт, бо деякі позиції можуть йти 1,5-3 місяці. Все зберігаємо на складі нашого постачальника до моменту, коли потрібно буде вже монтувати.
  • Краще визначитись з деталями на етапі проєкту
    Якщо ви вже маєте дизайн-проєкт та звертаєтесь за ремонтом, вкажіть, що деякі речі хотіли б зробити інакше. Це виключить ситуації, коли, наприклад, в процесі монтажу нестандартних стопорів для дверей можна пошкодити теплу підлогу. В ідеалі просто послідовність робіт би змінилась.
  • Ремонт можна робити навіть без супер-комплексного дизайн-проєкту
    У нашій практиці багато випадків, коли ми робили лише основні креслення, планування, необхідні технічні документи, з них замовник чудово розуміє, як і що буде реалізовано. Це економить час, гроші та робить процесс ремонту передбачуваним. У Buildburo нема упереджень стосовно того, щоб дизайн-проєкт був виключно наш — ми спокійно працюємо з різними дизайнерами та тими проєктами, що є у замовників.
Фінальний результат
Якщо ви хочете зробити сучасний ремонт та створити комфортне, надійне житло, залиште заявку на консультацію та безкоштовно попередню оцінку для вашої квартири чи будинку
Заявка на безкоштовний розрахунок вартості ремонту
залиште ваші контактні дані нижче, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Адреса
м. Київ, вул. Попудренко, 1А, The Space Coworking
м. Київ, вул. Кирилівська 15а/1, TCEH Podol
Контакти для постачальників
Якщо ви постачальник, велике прохання, звертатися тільки на електронну пошту вказану для постачальників
Контакти для клієнтів
© bburo.org 2021. Будь-яке використання або копіювання матеріалів або збірки матеріалів сайту, елементів дизайну та оформлення допускається лише з дозволу правовласника і тільки з посиланням на джерело : https://bburo.org
Графік работи
ПН - СБ:
10:00 - 19:00
Неділя:
Вихідний
НД: